Hakkımızda

Europe Job Center Siz Değerli Kullanıcılarımıza Neler Sunuyor?

 

www.europejobcenter.com, Türkiye ve İran başta olmak üzere tüm ülkelerden kalifiyeli çalışanlara Almanya’da yeni bir hayat kurma fırsatı veren bir firmadır. Yaklaşık bir yıldır tüm altyapısal ilişkilerimizi kullanıcılarımız için geliştirdik. Yeni yaşamınızdaki en ince ayrıntıya kadar sizin yerinize düşündük.

 

  • Somut ve Bağlayıcı: ” Europe Job Center” Almanya’ya giriş ve vize prosedürleri, iş arama, Ev/konaklama arama ve günlük yaşam hakkında kapsamlı konular hakkında size özel danışmanlık hizmeti verir ve sizi hedefinize ulaştırır.

 

  • İş Arama Bizimle Kolaylaştı: Europe Job Center, uygun boş pozisyonlar için vasıflı işçi arayabilir ve hangi sektörlerde ve bölgelerde halihazırda vasıflı işçi bulunmadığını bulabilir. Mesleğinizi Almanya’da yapabilecek tüm koşulları yerine getirir.

 

  • Konaklama Bulma: Almanya’da özellikle büyük şehirlerde yüksek kaliteli kiralık dairelerin büyük bir arzı vardır, ancak  aynı zamanda yüksek talep de vardır. Yerleşeceğiniz ilk evinizi bulmanızda size destek oluyoruz.

 

  • Yetkili ve Kişisel Tavsiye: Göçmenlikle ilgilenenler, iş bulma, mesleki tanınma, vize ve Almanya’ya yerleşme konularında uzmanlarımızdan e-posta, yardım hattı veya sohbet yoluyla bireysel tavsiye alma fırsatına sahiptir.

Giriş Yap

Kaydol

Forgotten Password

Tebrikler!
Avrupa'da Yaşama Fırsatını Yakalamak İçin İlk Adımı Attın.

Sorun mu var?

Bu süreçte aklına takılan her adımda bize hiç çekinmeden danışabilirsin.